Wyróżniająca ocena PKA dla kierunku architektura WAPP

Szanowni Studenci
Z przyjemnością informujemy, iż kierunek Architektura na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej, w wyniku oceny programowej dokonanej w ubiegłym roku przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA), uzyskał najwyższą notę – wyróżnienie.

Notyfikacja dla dyplomów uzyskanych na WAPP

Szanowni Państwo
Z radością informujemy, iż wniosek notyfikacyjny Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej uzyskał akceptację Komisji Europejskiej poświadczoną wpisem do Załącznika V pkt. 5.7.1 dyrektywy 2005/36/WE.

Dyplom ukończenia studiów na kierunku Architektura na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej jest podstawą do automatycznego uznania kwalifikacji zawodowych w państwach Unii Europejskiej, Europejskiego Okręgu Gospodarczego i Konfederacji Szwajcarskiej oraz otwiera drogę do pełnego uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu architekta w wyżej wymienionych państwach.

Więcej →

Dodatkowe konsultacje prac magisterskich z p. mgr inż. Katarzyną Starzecką w dniu 20.08.2018 r.

Uprzejmie informujemy, że dodatkowe konsultacje prac magisterskich z p. mgr inż. Katarzyną Starzecką dot. konstrukcji budynku odbędą się w poniedziałek 20.08.2018 r. o godz. 16:30 w pok. 601.
Zapisy na konsultacje odbywają się pocztą elektroniczną na adres: katarzyna.starzecka@put.poznan.pl

Campus Studencki 2018

Politechnika Poznańska serdecznie zaprasza wszystkich studentów naszych Wydziałów na najlepszy wyjazd integracyjny w Polsce, jakim bez wątpienia jest Campus Studencki!

Chcecie wejść hucznie w nowy rok akademicki, zakończyć lato w wielkim stylu? To Campus Studencki jest właśnie dla WAS! Wakacyjna atmosfera w połączeniu z rozgrzaną słońcem plażą, imprezami, warsztatami i koncertami gwiazd polskiej sceny zintegrują Cię z innymi i przygotują na kolejne akademickie zmagania.
Ten wyjazd to 6 niezapomnianych dni, podczas których poznacie tysiące wspaniałych ludzi, weźmiecie udział w wielu szkoleniach, ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić podczas atrakcji, które dla Was przygotowujemy.

W trakcie jego trwania otrzymacie cenne informacje dotyczące studiowania, a także będziecie mieli okazję nawiązać nowe znajomości oraz rozwijać kompetencje społeczne. Campus Studencki zintegruje Was z ogólnopolskim środowiskiem studenckim
Nieważne, czy dopiero przeżyłeś pierwszy rok na studiach, czy jesteś już weteranem sesyjnych przeżyć. W Łazach dla każdego znajdzie się miejsce. Politechnika to my, a gdzie mamy możliwość poznać się najlepiej?

Tylko na Campusie Studenckim!

Termin: 4-9 września
Miejsce: ŁAZY k/Mielna
Cena: od 499 zł

LINK do Rejestracji -> http://goodgo.pl/system4/rej/index.php/uczestnik/rejestracja/5

LINK do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/1842266499174055/?ti=cl

Rejestrujcie sie już teraz i przekonajcie się sami, że Campus to najlepsza opcja na wrzesień! Więc zabierajcie swój bagaż doświadczeń studenckich i pozwólcie, by wrzesień 2018 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni, najpiękniejszych wspomnień i niespotykaną nigdzie indziej integracją!

Zacznijcie kolejny rok swojej studenckiej przygody właśnie z nami i właśnie w Łazach!

Organizatorem Campusu Studenckiego jest Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej

Nieczynna Biblioteka Wydziału Architektury

Uprzejmie informujemy, że od 13.08.2018 r. do 03.09.2018 r. Biblioteka Wydziału Architektury będzie nieczynna.

Dyżury Koordynatorów Erasmus

Uprzejmie informujemy, że dyżury Koordynatorów Erasmus zostają zawieszone. Najbliższy dyżur odbędzie się 21.08.2018 r. o godz. 10:00. Kolejne dyżury odbędą się we wrześniu. Konkretne daty zostaną podane w późniejszym terminie.

Dyżury Dziekana Wydziału Architektury p. dr hab. inż. arch. Ewy Pruszewicz-Sipińskiej, prof. nadzw.

Uprzejmie informujemy, że dyżury Dziekana Wydziału Architektury p. dr hab. inż. arch. Ewy Pruszewicz-Sipińskiej, prof. nadzw. nie będą się odbywały do 31.08.2018 r.

Wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Marka Witruwiusza Komitetu Architektury i Urbanistyki Polskiej Akademii Nauk

Publikacja autorstwa dr inż. arch. Grażyny Kodym-Kozaczko Urbanistyka Poznania w XX wieku. Przestrzeń, ludzie, idee wydana przez Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej  otrzymała wyróżnienie w pierwszej edycji Konkursu o Nagrodę Marka Witruwiusza zorganizowanego przez Komitet Architektury i Urbanistyki Polskiej Akademii Nauk. Wręczenie honorowego dyplomu odbyło się na uroczystym posiedzenie KAiU w siedzibie PAN w Pałacu Staszica w Warszawie w dniu 15 czerwca 2018 roku.

Książka dr inż. arch. Grażyny Kodym-Kozaczko prezentuje wielopłaszczyznową  analizę  rozwoju przestrzennego Poznania w XX wieku na tle polskiej i europejskiej myśli urbanistycznej, w kontekście politycznej, społecznej i gospodarczej sytuacji miasta z uwzględnieniem specyfiki miejscowego środowiska twórczego oraz społeczności miasta. Publikacja jest podsumowaniem badań nad urbanistyką Poznania  prowadzonych przez autorkę na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej w ramach grantu habilitacyjnego N N527 118 140 o analogicznym jak książka tytule, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w Krakowie.

Zaliczenia poprawkowe z przedmiotów: Architektura Energooszczędna oraz Proj. Architektury Wiejskiej

III ROK
Zaliczenie poprawkowe z przedmiotu Architektura Energooszczędna odbędzie się we wtorek 25.09.2018 r. o godz. 9:30 w sali A bud. C.
Opracowania należy składać do 8 września br. w sekretariacie IAiPP w pokoju 212 bud.C.

III ROK gr. 3.3./3.7
Zaliczenie poprawkowe z przedmiotu Proj. Architektury Wiejskiej odbędzie się we wtorek 25.09.2018 r. o godz. 11:00 – 11:30 w sali 218 bud.C.

Office hours mgr inż. arch. Jędrzej Suchecki

Office hours during Summer 2018 – Mondays 9AM – 10AM (Room 602, Bldg A)
2nd & 16th July
6th & 27th August
10th, 17th & 24th September

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. PEJZAŻ POLITECHNICZNY

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. Pejzaż Politechniczny

Dyżury dziekanatu w czasie wakacji

Uprzejmie informujemy, że od 16.07.2018 r. dziekanat będzie czynny dla studentów od poniedziałku do czwartku w godz. od 10:00 do 12:00.