Konkurs na polskie auto elektryczne to przedsięwzięcie na ogromną skalę i szansa by wejść do pierwszej ligi światowej motoryzacji. To również niepowtarzalna okazja na spożytkowanie umiejętności pracowników firm motoryzacyjnych, obecnych w Polsce – mówi Krzysztof Kowalczyk, Dyrektor Zarządzający ElectroMobility Poland.

O szczegółach mogą się Państwo dowiedzieć podczas spotkania z Dyrektorem Zarządzającym Krzysztofem Kowalczykiem, który opowie o planowanych krokach do powstania polskiego auta przyszłości. Przekona, dlaczego warto wziąć udział w konkursie, jak będzie wyglądał proces weryfikacji zgłoszeń i jakie kryteria będą musiały spełnić projekty, żeby znaleźć się w szczęśliwym finale.

 „Narysuj samochód przyszłości” odbędzie się dnia
7 kwietnia 2017 r., piątek o godzinie 14:00, pawilon 10
podczas Poznań Motor Show.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o dokonanie wcześniejszej rejestracji do 6 kwietnia do godz. 10:00

Celem ElectroMobility Poland jest zmotywowanie projektantów do włączenia się w prace nad konstrukcją polskiego samochodu elektrycznego. Chcemy przekonać tych , którzy dziś nie wierzą, że warto się w to angażować, że dzięki wsparciu finansowemu skarbu państwa, projekt będzie miał szansę na realizację – kontynuuje Krzysztof Kowalczyk.

To  wyjątkowa szansa na zmianę wizerunku polskiej motoryzacji!

Więcej informacji o konkursie: tutaj

Serdecznie zapraszamy, Poznań 7 kwietnia 2017 r.!