(01.02.2017)
Ogólnopolska Konferencja naukowa „NATURALni 2017”
Ogólnopolska Konferencja naukowa „NATURALni 2017” – skierowana jest do młodych naukowców, zaczynając od studentów I i II stopnia studiów, poprzez doktorantów aż do osób, które uzyskały tytuł doktora w ostatnich 5 latach. Tematyka Konferencji obejmuje zagadnienia takie jak:
• ekologia;
• ochrona środowiska;
• odnawialne źródła energii;
• rolnictwo;
• leśnictwo;
• inżynieria środowiska;
• produkcja zdrowej żywności;
• weterynaria i hodowla zwierząt.

Konferencja odbędzie się dnia 11 marca 2017 r. w Łodzi.

Uczestnictwo w Konferencji to doskonała okazja do zaprezentowania wyników swoich prac naukowo-badawczych oraz cennej dla naukowców dyskusji i wymiany myśli pozwalającej na rozwiązanie napotkanych podczas pracy problemów.

Podczas Konferencji będziecie mieli Państwo możliwość wygłoszenia prezentacji lub przedstawienia plakatu na tematy prowadzonych przez Państwa badań w zakresie wymienionych wcześniej zagadnień.

Każdy z uczestników konferencji otrzyma certyfikaty uczestnictwa potwierdzający wygłoszenie prezentacji lub przedstawienie posteru. Podczas konferencji zostanie wybrana najlepsza prezentacja i najlepszy poster a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na stronie www.promovendi.pl w zakładce Konferencje.

Zapraszamy do rejestracji !!!

https://goo.gl/forms/8qi3fCR9kHSsBKwl2

(26.01.2017)
IX Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2017
IX Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2017 to wydarzenie naukowe, którego celem jest stworzenie interdyscyplinarnego panelu dyskusyjnego. W jego skład wejdą pracownicy naukowi, doktoranci i studenci z całego kraju, którzy będą mieli okazję podzielić się wynikami badań własnych, ciekawymi zagadnieniami naukowymi oraz swoją pasją do prezentowanego tematu.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów zaproszonych gości i innych uczestników wydarzenia, a ponadto wygłoszenia własnego wystąpienia ustnego, prezentacji posteru naukowego oraz wydania rozdziału w monografii naukowej.

Podczas konferencji istnieje możliwość prezentacji prac z następujących obszarów wiedzy:
– obszar nauk medycznych i nauk o zdrowiu;
– obszar nauk przyrodniczych;
– obszar nauk ścisłych;
– obszar nauk technicznych;
– obszar nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych;
– obszar nauk humanistycznych;
– obszar nauk społecznych;
– obszar sztuki.

Aby uzyskać status uczestnika należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na naszej stronie.
Rejestracja trwa do 14 lutego 2017 roku.

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na: www.konferencja-tygiel.pl?utm_source=eb_m3

(09.11.2016)
IX Konferencja Doktorantów i Młodych Pracowników Nauki Interdyscyplinarne Zagadnienia w Inżynierii i Ochronie Środowiska EKO-DOK 2017
Serdecznie zapraszamy na IX Konferencję Doktorantów i Młodych Pracowników Nauki Interdyscyplinarne Zagadnienia w Inżynierii i Ochronie Środowiska EKO-DOK 2017, która odbędzie się w okolicach Wałbrzycha w dniach 23-25 kwietnia 2017 r.

Referaty zaakceptowane przez Komitet Naukowy zostaną opublikowane w indeksowanych w Web of Science materiałach konferencyjnych (15 punktów).

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej nowej stronie internetowej www.eko-dok.pl.

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny