Szanowni Państwo!
W imieniu Zakładu Historii, Teorii i Ochrony Dziedzictwa informuję, że w RA 2018-19 odbędą się dwa plenery inwentaryzacyjne, oba w Poznaniu.
Dwie grupy studentów, pod opieką p. dr inż. arch. Joanny Kaszuby oraz p. dr inż. arch Karoliny Sobczyńskiej będą inwentaryzować obiekt przy ul. Fredry (start 01.07.2019 r.) – maksymalna liczba osób – 42.
Trzy grupy studentów, pod opieką p. dr hab. inż. arch. Grażyny Kodym-Kozaczko, p. dr inż. arch. Barbary Świt-Jankowskiej oraz p. dr inż. arch. Agnieszki Rumież będą inwentaryzować Szkołę Muzyczną przy ul. Solnej 12 w Poznaniu (start 24.06.2019 r.) – maksymalna liczba osób 63.
Planowany czas pleneru to ok. 2 tygodnie, jednak zaliczenie odbędzie się dopiero po uzyskaniu przez prowadzących wydrukowanej, kompletnej oraz właściwie wykonanej dokumentacji technicznej danego obiektu – nie ma możliwości uzyskania wcześniejszego zaliczenia przez pojedyncze osoby.
Podczas zajęć w tygodniu 24-28 czerwca postaramy się tak ustalić spotkania, aby umożliwić Państwu obecność na egzaminach/zaliczeniach – jednak proszę pamiętać, że może to wydłużyć czas niezbędny na wykonanie pomiarów.
Wyboru grupy można dokonać od 11.06.2019 r. do 20.06.2019 r., po zalogowaniu się na platformę E-Moodle i zapisaniu się na kurs “Zajęcia terenowe inwentaryzacyjne”, w zakładce “6. Zapisy do grup tematycznych”.

Pozdrawiam serdecznie
dr inż. arch. Barbara Świt-Jankowska