Politechnika Poznańska serdecznie zaprasza wszystkich studentów naszych Wydziałów na najlepszy wyjazd integracyjny w Polsce, jakim bez wątpienia jest Campus Studencki!

Chcecie wejść hucznie w nowy rok akademicki, zakończyć lato w wielkim stylu? To Campus Studencki jest właśnie dla WAS! Wakacyjna atmosfera w połączeniu z rozgrzaną słońcem plażą, imprezami, warsztatami i koncertami gwiazd polskiej sceny zintegrują Cię z innymi i przygotują na kolejne akademickie zmagania.
Ten wyjazd to 6 niezapomnianych dni, podczas których poznacie tysiące wspaniałych ludzi, weźmiecie udział w wielu szkoleniach, ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić podczas atrakcji, które dla Was przygotowujemy.

W trakcie jego trwania otrzymacie cenne informacje dotyczące studiowania, a także będziecie mieli okazję nawiązać nowe znajomości oraz rozwijać kompetencje społeczne. Campus Studencki zintegruje Was z ogólnopolskim środowiskiem studenckim
Nieważne, czy dopiero przeżyłeś pierwszy rok na studiach, czy jesteś już weteranem sesyjnych przeżyć. W Łazach dla każdego znajdzie się miejsce. Politechnika to my, a gdzie mamy możliwość poznać się najlepiej?

Tylko na Campusie Studenckim!

Termin: 4-9 września
Miejsce: ŁAZY k/Mielna
Cena: od 499 zł

LINK do Rejestracji -> http://goodgo.pl/system4/rej/index.php/uczestnik/rejestracja/5

LINK do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/1842266499174055/?ti=cl

Rejestrujcie sie już teraz i przekonajcie się sami, że Campus to najlepsza opcja na wrzesień! Więc zabierajcie swój bagaż doświadczeń studenckich i pozwólcie, by wrzesień 2018 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni, najpiękniejszych wspomnień i niespotykaną nigdzie indziej integracją!

Zacznijcie kolejny rok swojej studenckiej przygody właśnie z nami i właśnie w Łazach!

Organizatorem Campusu Studenckiego jest Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej